קריאה להאמין באללה 2

קריאה להאמין באללה  2

היקום מעיד לבורא שלו באלוהות ורבונות

אם חוזרים אנו מהרהורים במבנה הפיזי שלו למידה מה של הירהורים ביקום סביבנו, אנו נמצא כי אנחנו חיים על כדור סלעית שהמשקל שלו נערך בששת אלפים טריליון טון, וחיים על פניו שבעה מיליארד בני אדם ויותר ממיליון וחצי סוגי אורגניזמים (ואם מוסיפים אנחנו את הסוגים הנכחדים, ולפי קצב גלוי המינים החדשים מדי שנה, מספר סוגי החיים הארציים עלול להגיע לחמישה מיליון סוגים, כל סוג מיוצג במיליארדים.

כדור הארץ מוקף במעטפה ימית שהמסה שלה נערך ב (1,4 פליון טון ) ומוקף גם כן במעטפת גז בהרכב כימי קבוע ותוכנות טבעיות מסוימות שנערך המסה שלה ב(51000 פליון טון), מעטפת הגז הזו מפרידה את כדור הארץ מהשמים, ומגינה עליו מהסיכונים הרבים הגלובליים הנשקף להם.

כדור הארץ מסתובב (בזמן היותנו) סבב צירו אל מול השמש ממערב למזרח סבוב אחד מלא במשך 24 שעות, סיבוב זה הוא הגורם לחילופי יום ולילה על פניו באופן קבוע, כדור הארץ מסתובב סביב צירו ומסתובב במסלול קבוע סביב השמש ובמהירות מוגדרת באופן מדויק, עונות השנה נובעות מנטיית ציר כדור הארץ ביחס למישור הסיבוב שלו סביב השמש, דבר שגורם לחילופי ארבע עונות השנה, אביב, קיץ, סתיו וחורף ברצף מדי שנה הנערך ב- 365 ימים של ימינו שהם  12חודשים, הסיבוב של כדור הארץ סביב צירו בתחילת הבריאה היה יותר מהר מהקצב הנוכחי בשישת כיפלים, ולכן היה אורך היום והלילה ביחד פחות מארבע שעות ומספר ימי השנה היה יותר מ 2200 ימים, אללה ישתבח שמו אומר בקוראן: "רבונכם הוא אללה אשר ברא את השמים ואת הארץ בששה ימים ואחר כך ישב על כס הכבוד. הוא עוטה על היום את כסות הלילה החש לבוא בעקבותיו. וברא את השמש ואת הירח ואת הכוכבים, וכולם כפופים לדברו. אכן, שלו היא הבריאה ובידיו כל דבר. יתברך אללה רבון העולמים " (סורת האעראף : 54 ) .

כל ענייני הארץ מסודרים בדיוק נמרץ, אבל אם סטו הקריטוריונים אלה במלוא נימה לא היה כוכב לכת זה כשר לחיים שאנחנו יודעים, לדוגמה הדיוק של המבנה הפנימי והחיצוני של הארץ מבחינת המסה, גודלו, וממוצע הצפיפות וגם ממוצע המרחק מהשמש והירח, שטח הקרקע והמים, חלוקת הטופוגרפיה של השטח הזה, והרכב המעטפות שלו הסלעית והאווירית והימית, וחלוקת אזורי האקלים והמחזורים הרצופים של הסלעים, המים והחיים, רבוי התופעות שמתרחשות על פניו כגון רעידות האדמה, הרי געש, סופות, הוריקנים, עננים וגשמים. וכן רעמים וברקים, ונפילת מטאורים וכוכבי הלכת … ועוד. והאיזון הארצי בין פעולות הבנייה הפנימיות לבין פעולות ההרס החיצוניות וגם הגאות והשפל , ליקוי החמה וליקוי הירח ועוד, הכל מתנהל באופן מדויק, דבר שמכחיש את המקרה ואי האבחנה באופן מוחלט…!!

ומעיד לאללה הבורא – ישתבח שמו- ביכולת המוחלטת המפליאה.

כדור הארץ שלנו הוא אחד מקבוצה של אחת עשרה כוכבים  שכל אחד מהם מסתובב בציר מוגדר סביב השמש שלנו ליצור מה שמכונה "מערכת השמש", השמש שלנו הוא אחד מטריליונים כוכבים שמהווים את שביל החלב, ויש גם כן הרבה כוכבים וירחים ושביטים הכפופים לכדור הארץ, כי לכל כוכב יש כוכבים כפופים לו, על בסיס אחידות בניית היקום, הגלקסיה שלנו היא כדור פחוס עם קוטר ממוצע של מאות אלפי שנות אור, כמה מהכוכבים האלה עוברים בשלבי הלידה וילדות, וחלקם נהנים בשלב הנעורים, בגרות וזקנה, וחלקם סובלים תחת כובד הזדקנות ונטייה למוות .

הכוכבים הם תנורים ענקים שבתוכם נוצרים כמעת כל האלמינטים הדרושים לחיים של העולם (מימן וברזל) בתהליך שנקרא בשם "היתוך הגרעיני" ותוצר האנרגיה הדרושה להישרדות היקום, אלא ששאר האלמינטים שהמשקל האטומי שלהם עולה מהמשקל האטומי של הברזל נוצרים בשמים דרך תפיסת גרעיני הברזל, כל זה מתנהל בדייקנות רבה שמעידה לאללה הבורא באלוהיות ובייחוד.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s