קריאה להאמין באללה 3

קריאה להאמין באללה  3

עד תחילת המאה העשרים חשבו האסטרונומים כי הגלקסיה שלנו היא כל היקום, אבל עם התפתחות מכשירי האסטרונומיה התברר כי יש בשמים בין מאתים אלפים מיליון לשלוש מאות מליונים גלקסיות ,חלקם גדול בהרבה מגלקסיה שלנו ואחרים בגודלו של הגלקסיה שלנו או פחות מעט, המספרים המדהימים האלה של גלקסיות מסודרים בקבוצות בסדור מדויק הממדים והמספרים, המסות, גדלים, צפיפות והתנועות מדויקות לחלוטין, דוגמה לכך עשרות הגלקסיות הקרובות מצטברות ומהוות התרכזויות שנקראות בשם "קבוצות מקומיות", עשרות קבוצות כאלה מתכנסות ומהוות המכונה "ריכוזי הגלקסיות" . אחר כך מהווים "הריכוזים המקומים" עד הסוף הבלתי ידוע של השמים שהאסטרונומים אינם יודעים יותר מקטע מהם שנערך הקוטר שלהם ביותר
מ-  25 מליארדים שנות אור ( נערך האורך של שנת האור ב-  (9,5 פליון ק"מ) .

השמים תמיד מתרחבים, זאת אומרת כי הגלקסיות מתרחקות זה מזה במהירות של שלושה רבעים במהירות האור שנאמד בשלוש מאות אלפים ק"מ בשנייה, כלומר הגלקסיות מתרחקות במהירות של 255 אלפים קילומטרים לשנייה, מהירות שאדם אינו יכול להשיג. האסטרונומים לא הבינו את התרחבות היקום עד השליש הראשון של המאה העשרים, הקוראן כבר דווח על כך לפני אלף וארבע מאות שנים אללה ישתבח שמו אמר: " את השמים בנינו בידינו, ואכן אנחנו מרחיקים אותם " ( סורת הזורות :47 ) .

המבנה המדויק של השמים, שמתרחבים תמיד נשלט על ידי קבוצת חוקים מדויקים למדי, באופן שכל כוכב מסתובב סביב הציר שלו במסלולים הרבים המוגדרים לו ללא הפרעה או קריסה ובלי התנגשות או סטיה עד יום הדין, מי אשר בנה את השמים הרחבים כל כך?

ומי אשר שולט בתנועות הכוכבים באופן מדויק זה? מי אשר משתלט ושומר עליהם מכיליה כאשר מתרחבים באופן קבוע, האם זה בא כתוצאה של מקרה או אי אבחנה??? התשובה היא לחלוטין לא ….!!! הסיבה לכך שההתבוננות ביקום והאובייקטים שלו מדגישה כי אף אחד מהם יצר את עצמו או נוצר כתוצאה של מקרה או אי אבחנה. ואין מנוס אלא להכיר בבורא בעל תוכונות שלמות, הדר ויופי, שיש לו ידע וחוכמה, בעל ההיכולת המוחלטת ליצור את הבריות הללו, האפשרות המתמטיות של מקרה  להסביר את יצירת היקום אינן קיימות בכלל, בגלל שיצירת יקום רחב כל כך על ידי מקרה סותרת כל התהליכים הסטטיסטים, וכל אדם נבון דוחה את זה, האסטרונומים מסכימים כי היקום הרחב והמדויק בבנייה צריך להשגחה עליונה, שצריך להיות מעל לכל הבריאה, הזמן המקום, האנרגיה והחומר .

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s