הוכחות מספרי הקודש (התנ"ך)


הוכחות מספרי הקודש (התנ"ך)

 

עטאא בן יאסר אמר:" פּגשׁתי את עבדאללה בן עמרו בן אלעאץ (ירציהם אללה) ואמרתי לו: ספר לי איך תואר הנביא מוחמד עליו ברכה ושלום בתורה? עבדאללה אמר: הוא מתואר בתּוֹרה בכמה בתיאורים שנזכרו בקוראן: " הוֹי הנביא، שלחנוך להיות עד ומבשר ומזהיר، אתה עבדי ושליחי، קראתי לך הסומך על אללה، אינך גּס، מקלל, או קולני בשווקים، אינך מגיב לרע ברע, אלא שסולח ומרחם. לא תמות עד שתתקן את הפולחן העקום עד שיאמרו האנשים אין אלוה מבלעדי אללה".

(צחיח אל-בוח'רי)

הפרופסור עבדאלאחד דווד אמר: "אני התכוונתי לסמוך במחקר שלי על פרקים מהתנ"ך שאינם נתונים למחלוקת לשונית, גם כןלא סמכתי על העותקים שנכתבו בלטינית או ארמית, אלא שסמכתי על עותק התנ"ך המתוקן שיצא לאור על ידי קהילת הספר הקדוש הבריטית، במיוחד המילים שבאו בספר הדברים (פרק שמונה עשרה/ פסוק שמונה עשרה) : "נבִיא אקִים להם מִקּרב אחיהם, כּמוֹך; ונתתִּי דברי, בּפִיו, ודִבּר אליהם, את כּל-אשׁר אצוּנּו".

אני בטוח שהדברים האלה נאמרו על הנביא מוחמד עליו ברכה ושלום، בגלל שהם לא נאמרו על " ישוע עליו השלום למשל לעולם לא טען כי הוא המדובר בו، ושׁלִיחי ישוע היו תמימי דעים עמו.

וגם כן אני בטוח שדברים אחרים היו מדברים על הנביא מוחמד בתנ"ך כמו שבא בספר בראשית 21-21 ( ויּשׁב, בּמִדבּר פּארן; ותִּקּח-לוֹ אִמּוֹ אִשּׁה, מארץ מִצריִם.)

ובספר ישעיה 11:12-42 (יִשׂאוּ מִדבּר ועריו, חצרִים תּשׁב קדר; ירֹנּוּ יֹשׁבי סלע, מרֹאשׁ הרִים יִצוחו: ישִׂימוּ ליהוה, כּבוֹד; וּתהִלּתוֹ, בּאִיִּים יגִּידוּ)

ובספר ישעיה 60- 1:5  (קוּמִי אוֹרִי, כִּי בא אוֹרך; וּכבוֹד יהוה, עליִך זרח: כִּי-הִנּה החֹשׁך יכסּה-ארץ, וערפל לאֻמִּים; ועליִך יִזרח יהוה, וּכבוֹדוֹ עליִך יראה: והלכוּ גוֹיִם, לאוֹרך; וּמלכִים, לנֹגהּ זרחך: שׂאִי-סבִיב עיניִך, וּראִי–כֻּלּם, נִקבּצוּ באוּ-לך; בּניִך מרחוֹק יבֹאוּ, וּבנוֹתיִך על-צד תּאמנה: אז תִּראִי ונהרתּ, וּפחד ורחב לבבך:  כִּי-יהפך עליִך המוֹן ים, חיל גּוֹיִם יבֹאוּ לך).

נבואה על בואו של מוחמד באה גם בספר ישעיה 21-  13:17 (משּׂא, בּערב:  בּיּער בּערב תּלִינוּ, אֹרחוֹת דּדנִים:  לִקראת צמא, התיוּ מיִם; יֹשׁבי ארץ תּימא, בּלחמוֹ קִדּמוּ נֹדד:  כִּי-מִפּני חרבוֹת, נדדוּ; מִפּני חרב נטוּשׁה, וּמִפּני קשׁת דּרוּכה, וּמִפּני, כֹּבד מִלחמה: כִּי-כֹה אמר אדֹני, אלי:  בּעוֹד שׁנה כִּשׁני שׂכִיר, וכלה כּל-כּבוֹד קדר: וּשׁאר מִספּר-קשׁת גִּבּוֹרי בני-קדר, יִמעטוּ:  כִּי יהוה אֱלֹהי-יִשׂראל, דִּבּר: )

חבקוק 3-3 (אֱלוֹהּ מִתּימן יבוֹא, וקדוֹשׁ מהר-פּארן סלה; כִּסּה שׁמיִם הוֹדוֹ, וּתהִלּתוֹ מלאה הארץ: )

דברים 33-1 ( וזֹאת הבּרכה, אשׁר בּרך מֹשׁה אִישׁ האֱלֹהִים–את-בּני יִשׂראל:  לִפני, מוֹתוֹ: ויֹּאמר, יהוה מִסִּיני בּא וזרח מִשּׂעִיר למוֹ–הוֹפִיע מהר פּארן, ואתה מרִבבֹת קֹדשׁ; מִימִינוֹ, אשדת (אשׁ דּת) למוֹ: )

כל הנבואות הללו נועדו רק לאדם אחד הוא הנביא מוחמד، זהו אור השמש והרוח של האמת، אשר עלה ממכה، הנה המסגד הקדוש במכה ולא כנסיית המשיח, כפי שחשב הפרשנים הנוצרים. ומוחמד מצאצאיו של איסמעיל ובניו של עדנאן שהתגוררו בפארן، מכה היא המדינה היחידה אשר מאדירה את שמו של אללה בתוך ביתו.

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s