עֵדויות ישרות


עֵדויות ישרות

 

למרות שנולד בחצי אי הערב, ומשם הפיץ את השליחות שלו, רוב הודי הדעות, המשכילים, והסופרים של המערב התייחסו לחיים ולדת שלו, רובם ככולם העלו את הנביא מוחמד עליו ברכה ושלום על נס, ורשמו את זה בספרים שלהם שנשמרו עד עצם היום הזה.

 

 

  • ·          המשורר הגרמני "ג'ותה" אמר: " חיפשתי בהיסטוריה על דוגמה עליונה לאנושות, ומצאתי אותה בנביא מוחמד (עליו ברכה ושלום).

 

  • ·          הפרופסור "כית' מור כתב בספרו "The developing human" : לא מצאתי קושי לקבל את האמת בהיות "הקוראן" הוא דברי אללה، כי הבנתי שהתכונות של העובר שנכתבו בקוראן אינן תוצאה לניסיון מדעי במאה השבעית، אלא שהמסקנה היחידה ההוגנת היא שהתכונות האלו הורדו על מוחמד הנביא מהשמיים מאצל אללה.

 

  • בספרו "סיפור הצווליזציה" כתב "וול דיוראנת" בחלק האחד עשר: אם אנו מעריכים את האנשים לפי השפעתם על האחרים, אנו נגלה כי שליח המוסלמים הוא האיש הגדול ביותר בהיסטוריה. הוא בּלם את האדיקות העוורת והאגדות. הוא הצליח לבסס לדת חדשה שהצליחה להישאר עד עצם היום הזה לצד היהדות והנצרות .

 

  • ג'ורג' די תולז כתב בספרו "החיים" :" כי הפיקפוק בּשליחתו של הנביא מוחמד הוא פיקפוק בּיכולתו של אללה שכוללת את כּל אשׁר ברא.
  • המדען "ווילז" כתב בספרו "נביא האמת": "ההוכחה הברורה על הצדק של מוחמד הנביא היא שבני משפחתו ומקורביו הם היו הראשונים שהאמינו לו. הם היו קרובים יותר לכל דבריו, ואם ראו בהתנהגותיו ספק לא היו מאמינים לו.

  • המִזרחן "היל" כתב בספרו "הצווליזציה הערבית": "בהיסטוריה לא ידענו דת שמתפשטת במהירות רבה ושינתה את פני העולם כמו האסלאם. מוחמד הנביא הוֹצִיא אומה טובה. ויסד את הצדק ושוויון הזכויות، וביסס את מדינת הצדק, והשוויון.

  • המִזרחן הספרדי "גאן ליק" כתב בספרו "הערבים": " אי אפשר לתאר את חייו של מוחמד הנביא בתיאור יוֹתר טוֹב מאשׁר תיאר אותו הקוראן בפסוק :" לא שלחנו אותך  אלא רחמים לעולמים".

(סורת הנביאים:107)

הנביא מוחמד היה מלא רחמים, ואני מברך ומאחל טוֹבה לו.

  • "ברנרד שו" כתב בספרו "האסלאם אחרי מאה שנים": "כל העולם יקבל את האסלאם، ואם לא יעשו הם יקבלו אותו עם שמות בדויים. יבוא יום שבו יקבל המערב את הדת הזו.
מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

מתחבר ל-%s