המאפיינים והסוגים השונים של פירות גן עדן


המאפיינים והסוגים השונים של פירות גן עדן

אללה ישתבח שמו ויתעלה אמר בספרו הנשגב " בשר למאמינים ולעושי הטוב כי מוזמנים להם גנים אשר נהרות זורמים למרגלותיהם. כל אימת שיוגש להם מזון מפריים, יגידו, הנה אשר הוגש לנו לפנים. הם יקבלוהו תואם, ומוזמנות להם שם נשים טהורות, ולנצח יהיו שם." (סורת הפרה:25).

אלחסן שאללה ישתבח שמו ויתעלה ירחם עליו פירש את הפסוק הקוראני שבו אמר אללה ישתבח שמו ויתעלה " בשר למאמינים ולעושי הטוב כי מוזמנים להם גנים אשר נהרות זורמים למרגלותיהם. כל אימת שיוגש להם מזון מפריים, יגידו, הנה אשר הוגש לנו לפנים. הם יקבלוהו תואם, ומוזמנות להם שם נשים טהורות, ולנצח יהיו שם." (סורת הפרה:25)., שאללה ישתבח שמו ויתעלה הבטיח למאמינים בגן עדן פירות טובות שאין בהן פירות בלתי רצויות, הפרשן המוסלמי קתאדה אמר שאין בפירות של גן עדן כל פירות בלתי רצויות כמו הפירות של העולם הזה.

אללה ישתבח שמו ויתעלה אמר בספרו הנשגב " יזמינו מכל פרי, ולבטח ישבו" (סורת העשן:55).

הפסוק הקוראני הזה מעיד על כך שהפירות האלה לא מזיקים ומעיד גם שאללה ישתבח שמו ויתעלה הבטיח למאמינים את הפירות האלה לנצח.

אללה ישתבח שמו ויתעלה אמר בספרו הנשגב " זהו גן עדן אשר ירשתם בזכות מעשיכם,* ובו מוזמנים לכם פירות רבים אשר מהם תאכלו" (סורת עיטורי הזהב:73-72).

אללה ישתבח שמו ויתעלה אמר בספרו הנשגב " ופירות למכביר,* אשר אינם אוזלים ואינם נעלמים"(סורת המאורע:33-32). פרושם של שני הפסוקים הנזכרים לעיל מעידים על כך שהפירות של גן עדן מוזמנים לאנשי גן עדן לתמיד, הפסוקים מעידים על כך שהפירות האלה לעולם לא אוזלים.

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s